Aké boli moje začiatky v podnikaní a 8 tipov pre tvoje úspešné podnikanie

V dnešnom videu a článku sa s vami podelím o moju podnikateľskú cestu a tiež o 8 rád pre úspešné podnikanie.
Keď začíname podnikať, máme rôzne motívy a každý z nás má inú východziu pozíciu. Ale to, čo rozhoduje je – naše odhodlanie, naše očakávania  a naša chuť vydržať aj keď veci nevyzerajú, že by vychádzali.
Pamätajme, vždy predtým, než bol niekto úspešný – musel byť “neúspešný”. Vždy predtým, ako niekto niečo predal … tak najskôr predsa niečo nepredal…. . Ako v živote tak aj v podnikaní … je jednoducho normálny cyklus … predaj – nepredaj … a to nás inšpiruje k tomu, že sme vynaliezavejší v nachádzaní riešení na “problémy”.
VIDEO: moje začiatky + 8 rád pre tvoje podnikanie
Čo ste si zobrali z videa? Ktorá myšlienka vás oslovila najviacej? Čo s vami zarezonovalo … dajte to do praxe. Prípadne mi napíšte  🙂 a dajte vedieť ako napredujete.
Ešte vás môžu zaujímať tieto články – kliknite na link pre ich prečítanie

Držím vám palčeky 

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky. 

PS3.  Ak by ste si radi prečítali o mojej novej knihe, kde som spísala princípy, ktoré mne samej pomohli totálne zmeniť život tak kliknite sem.