Ako tvoj úspech pomáha iným.

V dnešnom videu sa budeme venovať téme –  ako najlepšie viete pomôcť iným, práve tým, že budete VY úspešní.
Pamätáte sa na ten pocit, keď ste dosiahli svoj prvý či najväčší úspech doposiaľ? Pamätáte sa na to šteklenie, nadšenie, radosť … ktoré vám to prinieslo? Na ceste k vášmu úspechu ste boli naladení – tak, že z toho benefitovali ľudia okolo vás, že?  Lebo keď sa vám darí – tak ste príjemní, ja radosť s vami byť :))), že?
Máme skvelé nápady, sme plní energie … a naozaj práve takto sme pre iných najväčším benefitom.
Pretože oni uvidia – na vlastné oči , že je možné byť štastný, úspešný … a vy budete pre nich “dôkaz” . Jasné, že nie všetci sa budú tešiť z našich úspechov – a to nie preto, že by nechceli – len sa im to nedá. Lebo môžno sú práve v “depke ” a jednoducho všetko pozitívne ich vytáča 😀 . Takže minimálne vďaka nám sa naštvú a energiu pretavia do nejakej aktivity, ktorá ich posunie vpred  😀 .  Viac o tejto téme – mrk video.
VIDEO: pomôž iným – svojím úspechom
Čo ste si zobrali z videa? Ktorá myšlienka vás oslovila najviacej? Čo s vami zarezonovalo … dajte to do praxe. Prípadne mi napíšte  🙂 a dajte vedieť ako napredujete.
Ešte vás môžu zaujímať tieto články – kliknite na link pre ich prečítanie

Držím vám palčeky na vašej ceste k úspechu. Inak už ste videli moju novú knihu – Vyberám si život snov? Mrk sem

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky. 

PS3.  Ak by ste si radi prečítali o mojej novej knihe, kde som spísala princípy, ktoré mne samej pomohli totálne zmeniť život tak kliknite sem.