Rob veci pretože chceš, a nie pretože by si mala.

V dnešnom videu si vysvetlíme – ako dôvod PREČO robíme veci, ovplyvňuje ich výsledok a hlavne našu náladu pri robení týchto vecí.
Jasné, že máme v živote veci, ktoré sa nám nechce robiť – alebo sú pre nás nudné … ale zmenou myslenia dokážeme pretaviť to, ako sa počas ich robenia cítime. Vieme sa pred samotnou akciou namlsať na to, že sa zmeriame na pozitívny dopad .. vecí, ktoré robíme .. začneme sústreďovať našu myseľ na to, že nájdeme niečo pozitívne  inšpirujúce na všetkom do čoho sa pustíme.
Dôležité je sledovať svoje pocity – tie nám zrkadlia – či sa tlačíme do niečoho, alebo či sme naladení a robíme to spontánne.  Viac vo videu.
VIDEO: rob veci, pretože chceš
Čo ste si zobrali z videa? Ktorá myšlienka vás oslovila najviacej? Čo s vami zarezonovalo … dajte to do praxe. Prípadne mi napíšte  🙂 a dajte vedieť ako napredujete.
Ešte vás môžu zaujímať tieto články – kliknite na link pre ich prečítanie

Držím vám palčeky na vašej ceste k úspechu. A už ste videli moju novú knihu – Vyberám si život snov? Ak si chcete prečítať viac mrk sem

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky.