Očakávaj od svojho podnikania to, čo chceš, aby sa stalo.

V dnešnom videu si vysvetlíme – ako naše očakávania  –  ovplyvňujú naše podnikanie … a nie v malej miere.
Vaše podnikanie zrkadlí – vaše myslenie. TO ako uvažujete o to, či nejaký produkt pôjde predať, bude bestseller alebo bude prepadák, alebo ste si neistí v tom, či s ním vôbec na trh ísť.
Predtým ako sa pustíte vôbec do nejake akcie, je dobré vždy popraviť svoju myseľ – a potom so správnym prístupom ísť vpred. Očakávania sú niečo, čo cítime a nie čo verklíkujeme slovami – a fejkujeme náš prístup. Ak to necítime – tak je zbytočné sa hrať slovami na to, že to cítime – radšej oceňme to, že pocity nám dávajú signál – že treba zmenu prístupu.
VIDEO: čo očakávaš – to sa stane – nielen v podnikaní
Čo ste si zobrali z videa? Ktorá myšlienka vás oslovila najviacej? Čo s vami zarezonovalo … dajte to do praxe. Prípadne mi napíšte  🙂 a dajte vedieť ako napredujete.
Ešte vás môžu zaujímať tieto články – kliknite na link pre ich prečítanie

Držím vám palčeky na vašej ceste k úspechu. A už ste videli moju novú knihu – Vyberám si život snov? Ak si chcete prečítať viac mrk sem

Vaša MAŤA

Martina Lamošová  

PS1: Máte otázku na Martinu ohľadne biznisu? Kliknite sem a spýtajte sa jej.

PS2: Chcete dostávať Tipy na úspech,  na zvýšenie predaja, na osobnostný rozvoj, na prácu samých so sebou, na rast podnikania…   do vašej email schránky + ako prvé bonusové video so 7 stratégiami, kde sa dozviete kde a ako získať nové kontakty pre váš biznis ? Ak áno, tak  kliknite sem  a zadajte a potvrďte svoj email a videjko vám príde do schránky + budete mať prístup k ostatných tipom budú vám chodiť do schránky.