MobiriseAKO TO CELÉ ZAČALO


Už viac ako 13 rokov, od svojej 21 sa venujem predaju a poradenstvu v oblasti kozmetiky a vizáže a viac ako 10 rokov sa venujem aj vedeniu a školeniu vlastného tímu žien, ktoré učím zručnosti, aby v tomto segmente uspeli aj ony.   V súčasnosti sa stále aktívne s radosťou venujem môjmu tímu a celej oblasti (viac ako 500+) žien a samozrejme mojím stálym aj pribúdajúcim klientkám a klientom.
Popri tom som sa rozhodla, že sa budem o svoje poznatky a skúsenosti a tipy deliť aj s ostatnými, aby som aj im (mimo môj tím a spoločnosť, s ktorou spolupracujem) pomohla vybudovať a rozvíjať silné a stabilné tímy a zlepšiť ich biznis a ich životy a to prostredníctvom seminárov, webinárov a biznis koučingov. 

Za tých 13 rokov som si zažila kopec situácií, z ktorých som sa ponaučila, ktoré ma oťukali, ktoré mi ukázali, ako chcem a nechcem fungovať. Vyskúšala som rôzne štýly vedenia a práce s tímom, s klientami … všetko, čo učím mám otestované na sebe. Nikdy neučím niečo, s čím nie som stotožnená.

Vyskúšala som si aké to je robiť tento priamy predaj a sieťový biznis popri škole, popri práci na plný úväzok a aj naplno a popri tom mať ďalšie rozbehnuté vlastné projekty :). Takže ak sa nachádzate v akejkoľvek z týchto fáz, vedzte, že sa to dá zmáknuť, keď ste ochotní niečo obetovať a hlavne keď si to pekne zmenežujete.

V spoločnosti, s ktorou spolupracujem som sa kvalifikovala na 5 zájazdov za odmenu, zdesaťnásobila som svoj zamestnanecký plat, získala som ocenenia diamanty v zlate, získala som ocenenie za školenia pre spoločnosť - Mentor roka 4 roky za sebou, a kvartálne ocenenie Go-Give (hlasovanie všetkých poradkýň z 2 republík), mohli ste ma vidieť v televízii Joj, Markíza, osobný príbeh v časopise Slovenka, Emma. 

Vďaka tejto network profesii som sa dostala k pozitívnej literatúre a stala fanúšikom osobnostného rozvoja … pretože som si uvedomila, že prístup a to ako myslíme na 90% ovplyňuje aj náš biznis.

Preto som sa rozhodla investovať do seba a do vzdelávania. BTW boli to tie najlepšie investované peniaze. .

Mám za sebou školenia s najlepším koučom pre stratégiu na svete Tony Robbinsom v Londýne a Austrálii, Školenia s TOP MENTOROM pre MLM Rayom Higdonom (Florida) a jeho ženou Jessicou Higdon – ktorá je odborníčka práve na sociálne médiá, semináre NLP (Neurolingvistické Programovanie pre Biznis a Život) a EFT (Emotional Freedom Technique) s top odborníkom Lubošom Kadlecom, Školenie o leadershipe a vedení ľudí s Marcom Accetom, Školenie s Petrom Montoyom – ktorý je odborník na budovanie značky, Timom Salesom – guru pre MLM v USA, Komunikačné zručnosti so spoločnosťou, ktorá reprezentuje Daleho Carnegie-ho. 

Tieto všetky veci vám nepíšem pre to – aby som vás ohúrila svojimi výsledkami alebo zoznamom školení – ale preto, aby som vás na jednej strane inšpirovala k tomu, že aj vy môžete to isté dokázať práve vo vašej firme, pre ktorú pracujete a keď vytrváte a keď budete robiť aktivity NUTNÉ pre vybudovanie pasívneho prijímu či biznisu a podnikania, ktoré vás bude tešiť a zároveň aj prinásať hojne financií. 

Na druhej strane, aby som vás inšpirovala k tomu, aby ste na sebe PRACOVALI a nebáli sa investovať do seba … pretože to sú tie NAJlepšie vložené peniaze – pretože keď makáte na sebe a stávate sa lepšími – zlepšujete automaticky svoj život a tým aj svoj biznis … lebo vaša hlava sa vám viac otvára o vy uvidíte viac možností, ktoré môžete využiť … a mnohé veci vám pôjdu ľahšie. Niekedy DVE vety z jedného školenia vám môžu priniesť ztrojnásobenie vášho príjmu. 


Ak ste majiteľom firmy alebo menežérom vo firme - čím viac investujete do seba a do rozvoja svojich ľudí, tým lepšie sa vám s nimi bude pracovať a tým lepšie sa naučíte porozumieť ich silným stránkam a vyťažiť pre svoju spoločnosť maximum a to tak, že to zároveň vašich zamestnancov bude baviť. Ak sa naučíte ako líder vnímať ľudí, porozumieť im ... uvidíte, že z dlhodobého hľadiska vaša spoločnosť a váš tím bude dosahovať vynikajúce výsledky.  


Teším na vás a na to ako vám pomôžem objavovať všetky skryté rezervy a potenciál, ktorý je vo vás a tým aj vo vašom podnikaní. Teším sa na "breakthrougs" a aha momenty, ktoré vo vás naštartujú opätovnú radosť z podnikania a zo života :).   A pamätajte : keď sa zlepšuje jedna oblasť, má to vplyv aj na tie ostatné ... multiplikačný efekt.  


Máte chuť na maximálnu efektivitu a podnikanie s ľahkosťou a radosťou?

Tak sa mi ozvite a porozprávame sa, čo by pre vás bolo možné. 


Martina


Martina Lamošová

www.MartinaLamosova.sk

+421 918 51 60 20

martina@martinalamosova.sk

https://www.facebook.com/LamosovaMartina/


PS: Pre viac informácii o možnosti coachingov, seminárov či inej možnej spolupráce ma kontaktujte na +421 918 51 60 20